Opis inwestycji

Warszawska Białołęka łączy podmiejski urok z dynamicznym rozwojem, którego przykładem będzie powstanie nowego osiedla Apartamenty Ostródzka. W ramach pierwszego etapu inwestycji zaprojektowano cztery trzypiętrowe budynki, wpisujące się w kameralną zabudowę otoczenia.

W I etapie inwestycji powstaną 123 mieszkania. Dużym atutem Apartamentów Ostródzka będzie szeroki wybór lokali o zróżnicowanych układach od 1 do 5 pokoi oraz o powierzchniach od 30 do 99 mkw. Inwestycja stanie się idealnym miejscem nie tylko dla rodzin, ale także singli czy osób starszych. Na osiedlu znajdą się wygodne podjazdy i inne udogodnienia dla wózków.

Duże okna, ogródki na parterze oraz balkony i tarasy na wyższych piętrach – to niewątpliwe atuty zarówno Apartamentów Ostródzka, jak i tej części dzielnicy Białołęka. Pod względem dostępnej przestrzeni, znacznie przewyższa pozostałe dzielnice Warszawy położone w gęstej zabudowie bliżej centrum. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się nowoczesne bloki, niskie domki jednorodzinne i liczne tereny rekreacyjne.

Dla wygody lokatorów na parterze znajdzie się jeden lokal usługowy. Do każdego budynku przynależeć będzie też garaż podziemny ze 102 miejscami postojowymi, a dodatkowo mieszkańcy będą mieć dostęp do komórek lokatorskich i boksów na rowery.

W planie są również 22 naziemne miejsca postojowe. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców nieopodal wejścia od strony ulicy powstanie punkt ochrony, a także monitoring i ogrodzenie dookoła całego kompleksu. Wszystko to sprawi, że Apartamenty Ostródzka staną się idealnym miejscem do życia dla każdego, kto ceni sobie spokój, a jednocześnie chce być blisko miasta.