Lokalizacja

Białołęka to dzielnica Warszawy szczególnie popularna wśród rodzin z dziećmi, a także wszystkich tych, którzy chcą zamieszkać w stolicy i jednocześnie cenią sobie komfortowe połączenie z centrum miasta. Kompleks będzie położony przy cichej ulicy Ostródzkiej, przy której mieszczą się głównie domy jednorodzinne i tereny spacerowe. Nieopodal osiedla znajduje się również niezbędna infrastruktura taka jak szkoły, przedszkola czy przychodnie. Dogodny dojazd do centrum zapewnią zlokalizowane w pobliżu przystanki autobusowe.

Dużym atutem, jest bliskość trasy S8, która stanowi nie tylko część obwodnicy Warszawy, ale też drogi ekspresowej biegnącej z Wrocławia do Białegostoku. Umożliwia to niezwykle komfortowe podróże biznesowe czy wyjazdy na wakacje, jak również szybkie dotarcie autem do innych dzielnic miasta.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się duże tereny zielone: Las Bródnowski, Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka i Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi. Na długie spacery, wycieczki rowerowe oraz aktywny wypoczynek nad wodą przyszli mieszkańcy będą mogli udać się nad Zalew Zegrzyński.

W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy spożywcze, a na parterze Apartamentów Ostródzka planowany jest lokal usługowy. Niedaleko można znaleźć jedne z najpopularniejszych galerii handlowych Warszawy, a także markety meblowe i budowlane.